Albi

Máma, žena úžasného muže, lektorka jógy, neustále v pohybu jako vítr. 
 
Mou prací kdysi bývala „kancelařina“, i přes to jsem vždy milovala pohyb, překonávání svých limitů a být obklopena lidmi se stejnými zájmy. Jóga vždy doprovázela moje záliby a měla jsem ji spíše jako stretching doplňující silové a dynamické aktivity. Čtyři roky zpátky, těsně před tím, než jsem poprvé otěhotněla, jsem začala jógu předcvičovat u nás ve firmě pro své kolegy. Od té doby mě jógová praxe a hlavně filozofie nepřestává fascinovat. Nyní, ve stavu 2. těhotenství, se opět nořím více sama do sebe. Zpomaluji a zjemňuji i svou fyzickou praxi, a díky tomu se mi zase otevírá spousta nových poznatků o sobě samé.
Jógová praxe je pro mě nyní jemnější a zároveň hlubší. A proto momentálně předávám tuto praxi i Vám v rámci uzavřených kurzů a individuálních praxí, které se mnou můžete zažít. Pojďme se společně nořit pod naší vlastní hladinu a objevovat tajemství svého nitra.
 
CERTIFIKACE a kvalifikace:

Kurz Lektora jógy 150h – MŠMT Certifikát
Kurz RYT200, Certifikát YOGA TEACHER RYT200 s mezinárodní platností na HATHA YOGU

Honza

Otec, manžel, facilitátor mužské cesty, klidný a šťastný člověk.

Teprve když jsem ukončil systémové vzdělávání, jsem začal objevovat krásu pravého způsobu vzdělávání nebo lépe poznávání a rozpomínání se. Od té doby vím, že je to nekončící cesta, která mi pomáhá objevovat sebe sama, zkoumat zákonitosti universa a vytvářet vlastní realitu. Svou cestu osobního rozvoje směřuji k poznávání svého bytostného Já. Od počátku tohoto procesu jsem si nemohl nevšimnout, jak se vnitřní klid a štěstí z bytostí kolem vytrácí. Pro mnohé jsou již vzácností a další na ně zapomněli. Vím, že každý z nás se může rozpomenout a opět nalézt svůj vnitřní poklad. Dokážu pro tebe vytvořit bezpečný prostor pro hlubší poznání sebe sama a provést tě technikami, které ti ukážou tvoji jedinečnost a pomohou k nalezení vnitřního klidu.