V RYTMU KLIDU

„ponoř se do sebe“

Ahoj, pokud právě čteš tyto řádky, tak to není náhoda. Tuto událost vytvořili manželé Chládkovi – Albi a Honza, rodiče tříletého syna Daniela, kteří ví, že v dnešní stále rušnější době je pro většinu z nás velmi náročné najít si chvilku pro sebe (a to i když nejste rodiči). Chvilku klidu, ve které bychom se mohli více věnovat sami sobě, zklidnit myšlenky a naslouchat svému tělu. Právě moudrost našeho těla je hodně podceňována a to i tehdy dává-li nám znamení, že děláme něco, co nám neprospívá. Touto událostí pro Tebe vytváříme prostor pro zklidnění těla i mysli. Pomocí vedených technik (meditace, tanec, jóga, tematická cvičení aj.) Tě naučíme jak přerušit tok myšlenek, který nás odvádí od přítomnosti a ukážeme Ti krásu prožívání přítomného okamžiku v napojení na své tělo. Tato zkušenost Ti pomůže k lepšímu pochopení sebe sama, nalézt odpovědi na dosud nezodpovězené otázky, posunout své hranice – svoji komfortní zónu a začít se dívat na svět z jiné perspektivy. Ukážeme Ti, že každý z nás je tvůrce své reality, protože žádná jiná tu ani není. 

Jak si odpovíš na tyto otázky?

Pokud ANO, tak se k nám přidej!

Co Ti nabízíme:

Co Tě čeká:

* Program se může změnit podle počasí, typu, energie a potřeb skupiny.
Vše je dobrovolné, do ničeho Tě nebudeme nutit ani přemlouvat. 

Víkendem Tě provedou:

Albi

Máma, žena úžasného muže, lektorka jógy, neustále v pohybu jako vítr. 
 
Mou prací kdysi bývala „kancelařina“, i přes to jsem vždy milovala pohyb, překonávání svých limitů a být obklopena lidmi se stejnými zájmy. Jóga vždy doprovázela moje záliby a měla jsem ji spíše jako stretching doplňující silové a dynamické aktivity. Čtyři roky zpátky, těsně před tím, než jsem poprvé otěhotněla, jsem začala jógu předcvičovat u nás ve firmě pro své kolegy. Od té doby mě jógová praxe a hlavně filozofie nepřestává fascinovat. Nyní, ve stavu 2. těhotenství, se opět nořím více sama do sebe. Zpomaluji a zjemňuji i svou fyzickou praxi, a díky tomu se mi zase otevírá spousta nových poznatků o sobě samé.
Jógová praxe je pro mě nyní jemnější a zároveň hlubší. A proto momentálně předávám tuto praxi i Vám v rámci uzavřených kurzů a individuálních praxí, které se mnou můžete zažít. Pojďme se společně nořit pod naší vlastní hladinu a objevovat tajemství svého nitra.

Honza

 Otec, manžel, facilitátor mužské cesty, klidný a šťastný člověk.

Teprve když jsem ukončil systémové vzdělávání, jsem začal objevovat krásu pravého způsobu vzdělávání nebo lépe poznávání a rozpomínání se. Od té doby vím, že je to nekončící cesta, která mi pomáhá objevovat sebe sama, zkoumat zákonitosti universa a vytvářet vlastní realitu. Svou cestu osobního rozvoje směřuji k poznávání bytostného Já. Od počátku tohoto procesu si všímámjak se vnitřní klid a štěstí z bytostí kolem vytrácí. Pro mnohé jsou již vzácností a další na ně zapomněli. Vím, že každý z nás se může rozpomenout a opět nalézt svůj vnitřní poklad. Dokážu pro Tebe vytvořit bezpečný prostor pro hlubší poznání a provést Tě technikami, které Ti ukážou Tvou jedinečnost a pomohou k nalezení vnitřního klidu. 

Co potřebuješ vědět:

* čas upravíme podle vašich možností příjezdu na chalupu, tak abyste o nic nepřišly. Příjezd bude možný od 16:00.

* Úhrada zálohy 2 000 Kč po přihlášení, zbývající částka na místě v hotovosti.

** Stravu a ubytování neposkytuje Duhová Jóga, pouze ji zrpostředkováváme.

* Pokud máš nějaké intolerance napiš to do zprávy a podíváme se spolu na plánovaný jídelníček, případně ho upravíme. 

* Vytvoříme skupinový chat pro domluvení spolujízdy a řešení dalších organizačních věcí a pro případné odpovídání na vaše dotazy.

Pro přihlášení vyplň a odešli formulář:

Po přihlášení Ti zašleme pokyny k provedení zálohové platby ve výši 2 000Kč. Zbývající částku (3 300 Kč) zaplatíš na místě v hotovosti. 

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Chci se zúčastnit události:
Požaduji vystavení faktury:

Doprovodný leták k události: